Tereza Pergnerová (c)-2005-kolouch1701
  Neoficiální fanouškovský web
Home :: Tereza Pergnerová :: Fotogalerie :: Mix :: Guestbook :: O webu :: Kontakt

09.01.2007 - Nějak nemám poslední dobou čas to tady udržovat, kdyby někdo chtěl, tak mu název téhle domény věnuju, když tu udělá stránky o Terce bez "těch" fotek.

09.08.2005 - Tak nezapomeňte se dívat. Dnes "Nikdo není dokonalý" na Primě s Terezou a samozřejmě jak už asi všichni víte - v neděli v 19:50 první díl VyVolených.

14.07.2005 - Z rozhodnutí soudu v Rakovníku se Samuel dneska vrací do péče mámy. :-)

Tereza Pergnerová
Tereza se narodila 25.06.1974.

Studovala konzervatoř, kterou nedokončila. Někdy kolem roku 1991 začala pracovat jako servírka v kavárně, kde potkala člověka, od kterýho dostala nabídku na práci v rádiu Golem. Odtamtud se pak přesunula do Český televize, kde moderovala hitparádu MC1.

V roce 1994 začala Tereza moderovat hitparádu ESO. Velmi rychle se z ní stala obrovská hvězda, lidé ve věku -náct i více nemohli dospat a těšili se, až budou sedět u telky ve chvíli, kdy tam přihopsá a zavolá "Čágo belo, šílenci." Tenhle pozdrav se pak používal na každém kroku. Mladý lidi jí milovali, rodiče od prvního Esa nesnášeli :-). Jenže to byl moc velkej zápřah, takže pak přišlo několikaletý období spánku. V současný době Tereza moderuje pořad "Rande" na rádiu
Frekvence 1. Vysílá každý všední den od 18:30 do půlnoci.
Taky si jí vybrala televize Prima, aby moderovala denní sekvence reality show VyVolení, která teprve začne.

Tereza je vdaná, má syna Samuela, vydala sólovou desku, spolupracovala se skupinou Premier a netuším kam naskládala těch čtvrt milionu klobouků, co jí tenkrát přišly poštou na její výzvu :-)